HAKKIMIZDA

Referanslarımız arasında Türkiye’nin ve Tekstil Sektörünün önemli firmaları yer almaktadır;

FUARTOUR – TEKSTİL DÜNYASI – ECR FUARCILIK İşbirliğinde; 2012 yılından bu yana ortaklaşa uluslararası fuarlara ziyaretçi ve katılımcılar için seyahat organizasyonları yapılmaktadır. Bu fuarlardan en önemlileri arasında Tekstil Olimpiyatları olarak anılan ve 4 yıllık aralıklarla düzenlenen ITMA, 2 yılda bir organize edilen ITMA ASIA + CITME, Texworld, DTG, London Textile, Intertextile, Premiere Vision, vb… yer almaktadır.

2015 yılında Milano’da gerçekleştirilen ITMA Fuarına yönelik toplamda 675 kişilik bir seyahat organizasyonu başarı ile gerçekleştirilmiştir.

FUARTOUR

2007 yılında faaliyete geçen ve A sınıfı seyahat acentesi belgesi (TURSAB: 5672 FUARIST TRAVEL ) bulunan FUARTOUR; Kurumsal Seyahat Organizasyonları ve Münferit Seyahat Organizasyonları alanlarında oluşan tecrübesi ve geniş tedarik ağıyla ağırlıklı olarak Yurtdışı İş Gezileri, Uluslararası Fuar, Kongre, Seminer, Panel gibi etkinliklere katılım yapmak isteyen misafirler için her türü seyahat ihtiyacına gönelik hizmetler vermektedir.

 

 • Uçak bileti

 • Otel rezervasyonu

 • Vize işlemleri

 • Seyahat Sağlık Sigortası

 • Havalimanı-otel transferleri

 • Araç-Uçak-Tekne kiralama

 • Şehir Turu-Tekne Turu-Safari

 • Rehberlik Hizmeti

 • Tercümanlık Hizmeti

 • Tren Bileti

 • Yemek Organizasyonu

 • Fuar-Konser-Maç Biletleri

 

TEKSTİL DÜNYASI

Türkiye’de sektörel dergi yayıncılığı doksanlı yıllarda yayınlanan birkaç dergi ile ivme kazanmışsa da, sektör, Tekstil Dünyası Yayın Grubu şemsiyesi altında iletişim mecrası olarak gelişti ve kurumsallaştı. Tekstil Sektörünün her alanını kapsayan marka ve alanının lideri olan dergileri, modern işletme yöntemi ve son derece nitelikli insan kaynaklarıyla, Tekstil Dünyası Yayın Grubu, tüm yayıncılık sektöründe örnek sayılabilecek bir çizgide yoluna devam ediyor. Yaratıcı ve söz konusu olabilecek tüm yenilikleri kapsayan yaklaşımıyla sektörünün gelişmesine de katkıda bulunuyor. Tekstil Dünyası Yayın Grubu, gerek okurlar gerekse reklamverenler cephesinde tartışmasız pazar lideri konumunu da devam ettiriyor.

 

ECR FUARCILIK

Kuruluşundan bu yana başarılı fuar organizasyonlarına imza atan ECR Fuarcılık, düzenlediği  bu organizasyonlarda katılımcı ve ziyaretçileri profesyonel bir ortamda buluşturarak sektöre önemli katkılar sunuyor.

Bugüne dek Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı (KTM) ve Bursa Tekstil Makineleri Fuarı (BTM) gibi tekstil sektörünün en önemli bölgesel fuarlarına imza atan ECR Fuarcılık; hazır giyim, yan sanayi aksesuar ve moda endüstrisine yönelik ise Texstart İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı’nı düzenledi.

Yapı ve inşaat sektörüne yönelik Kahramanmaraş İnşaat Yapı ve Kentsel Dönüşüm Fuarı (KİF) yanı sıra elektrik teknolojileri ve bina otomasyon sektörüne yönelik Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı (EBO), ECR Fuarcılık tarafından düzenlenen ve büyük ilgi gören fuarlar arasında yer aldı.  Bunların yanı sıra tarım sektörüne yönelik Kahramanmaraş Tarım Fuarı’nı (KTF) düzenleyen ECR Fuarcılık, son olarak Kahramanmaraş Gıda, Gastronomi ve Yöresel Lezzetler Fuarı’nı (KGF) hayata geçirdi.

Fuar organizasyonlarının yanı sıra kongre, turizm, seminer, toplantı, lansman ve açılış hizmetlerine de yer veren ECR Fuarcılık, birçok firmaya yönelik olarak ulusal, uluslararası organizasyonların yanı sıra Kahramanmaraş Uluslararası Tekstil Zirvesi – UTZ’ye de imza attı.

Ayrıca ulusal ve uluslararası fuarlar, kongreler ve etkinliklere yönelik seyahat organizasyonları, iş ve özel ilgi gezileri için uçak, tren bileti otel- uçak rezervasyonları, vize takip işlemleri konusunda da çözüm ortağı olarak hizmet veren ECR Fuarcılık, bu alanlarda müşterilerine doğrudan çözümler üretiyor.

ECR Fuarcılık; yaratıcı fikirleri, ilgili sektörlerin tüm paydaşlarını buluşturan fuar ve etkinlik organizasyonları ve başarılı kadrosu ile dikkat çeken organizasyonlara imza atmayı sürdürüyor.

Aynı zamanda tekstil sektörüne yönelik yayıncılık faaliyetleri ile de dikkat çeken ECR Fuarcılık, kardeş kuruluşu Tekstil Dünyası Yayın Grubu bünyesinde bulunan Tekstil Dünyası ve Textowear Dergileri ile birbirinden özel konu başlıklarına ve içeriklere yer verirken, 3X Ajans ile yaratıcı ajans hizmetlerini müşterileri ile buluşturuyor.  Ayrıca online haber platformu www.textotex.com ile ise yayıncılık faaliyetlerini online ortama taşıyor.

Bu organizasyonlar Kosgeb

tarafından desteklenmektedir.

© 2023 by Fuar Tour